БіоКомплекс, вітаміни для підвищення імунітету

«Ailavita». Наука здорового довголіття.

Кожному з нас хочеться бути здоровим, активним і сповненим сил. Але в сучасних умовах робити це стає все важче – погана екологія, стреси, неправильне харчування, хронічна втома. Все це послаблює наш організм.

Дістати б чарівну пігулку від всіх хвороб! Але чудес не буває. Проте є наука. В середині 80-х років видатним вченим в галузі медицини і дієтології Олександрою Кудряшовою було розроблено унікальний засіб. Вона називає його натуральним біокоректором. Він забезпечує людину всім комплексом необхідних амінокислот, вітамінів та мінералів, які мають надважливе значення для роботи організму. Біокоректор піддався безлічі випробувань і перевірок. Тривалі, багаторічні дослідження пройшли більш ніж в 50 вітчизняних та зарубіжних установах.

Читайте детальніше як «Ailavita» відкриває секрети молодості та здоров’я

Все, що потрібно і нічого зайвого.
18
амінокислот
13
вітамінів
14
мінералів
Бета-глюкани
Короткі пептиди
Полікомпонентний склад «Ailavita» забезпечує постійну потребу людини в нормованих та обов’язкових в раціоні харчування речовинах, які здійснюють і оптимізують регуляторні, фізіологічні, енергетичні та біохімічні процеси в організмі. Важливою особливістю «Ailavita» є не перевантаження дозами, що перевищують денні норми, а комплексне поповнення необхідних речовин, які спільно працюють в організмі. Кожна порція (5 грамів) містить 10-30% денної потреби людини в поживних речовинах.
Читайте про повний склад і функції кожного компоненту.

Увімкнути те, що закладено природою. Жодної «хімії».

Вчені вже давно довели, що синтетичні (штучні) добавки практично не засвоюються. В більшості випадків для їхньої переробки і виведення з організму вони дають додаткове навантаження на печінку та нирки. «Ailavita» виготовляється за унікальною технологією шляхом повного руйнування клітин спеціальних французьких хлібопекарних дріжджів і збереження екстракту корисних поживних речовин, якими так багаті дріжджі. Ми використовуємо новітнє німецьке устаткування і унікальну технологію, вдосконалену в американському дослідницькому інституті. В процесі виготовлення не використовуються шкідливі хімічні засоби і ферменти, а кінцевий продукт містить тільки натуральні поживні речовини, котрі організм миттєво засвоює.

Широка сфера застосування.
Захищає від інфекції та впливу стресу

• Бета-глюкани в складі «Ailavita» широко відомі в медицині як ефективні та безпечні імуномодулятори.
• Глутанінова кислота, фенілаланін, триптофан, тирозін особливо важливі для продукування нейротрансміттерів під час стресу та розумового навантаження.
Вирішує проблеми зі шкірою (псоріаз, діатез, екзема, вугрі)

Покращення стану шкіри досягається за рахунок нормалізації обміну речовин та протизапальних властивостей «Ailavita».
Нормалізує працездатність всього організму

• Вітаміни групи B у зв’язці з амінокислотами підвищують фізичну і розумову працездатність та витривалість організму.
• В разі підвищеного рівня холестерину – лейцин, триптофан, аргінін, гліцин, ліпоєва кислота, хром і вітаміни В3 и В8 сприяють зниженню рівня «поганого» холестерину та перешкоджають формуванню холестеринових бляшок.
• В разі підвищеного тиску – триптофан, аргінін і гліцин також підтримують нормалізацію артеріального тиску.
• При діабеті – ізолейцин, аланін, лейцин, гліцин, магній і вітамін B6 допомагають стабілізувати рівень цукру в крові, а аргінін і пролін регулюють виробіток інсуліну.
Доповнює вегетаріанську та пісну дієту

«Ailavita» компенсує дефіцит вітамінів групи B і незамінних амінокислот, який виникає за відсутності м’яса в раціоні харчуваня.
Прискорює відновлення та реабілітацію після хвороб і операцій

• Послаблений організм отримує всі необхідні харчові речовини у легко доступній формі для негайного використання в регуляторних, фізіологічних, енергетичних та біохімічних процесах. При цьому «Ailavita» зменшує шкідливий вплив на організм антибіотиків та інших медикаментів, які доводиться приймати під час лікування.
• Повний склад амінокислот дозволяє прискорити формування нової кісткової, м’язової тканини та шкіри після хірургічних втручань.
Підвищує ефективність фізичних вправ

Амінокислоти є основним будівельним матеріалом м’язової тканини. Амінокислоти в складі «Ailavita» перебувають у вільній формі, тобто вони готові до участі у відновленні і рості м’язів вже протягом кількох хвилин після прийому.
Очищує організм від токсинів

Амінокислоти відіграють важливу роль у підтримці работи печінки і виведення з організму шкідливих речовин.
Допомагає у програмі зниження ваги

«Ailavita» компенсує дефіцит харчових речовин, який зазвичай виникає в результаті дієт, націлених на зменшення денного вживання калорій. При цьому порція «Ailavita» містить всього 16 ккал.
В світі немає аналогів нашого продукту!
Звичайно, можна обійтися без «Ailavita» і купувати набір різних препаратів. Тільки це буде складніше та дорожче. Для отримання схожої кількості і якості натуральних поживних речовин, які містяться у столовій ложці порошку «Ailavita», потрібно проковтнути коктейль з 8-ми (!) пігулок чотирьох препаратів: амінокислотний комплекс, мультивітаміни, бета-глюкани, короткі пептиди. І коштує це задоволення в 2,5 рази дорожче за «Ailavita»!
Просто розбав у воді та випий «Ailavita».
Ваша мета Денна норма
Відновлення після операції 10-20 грамів до 3-х разів на день
Профілактика захворювань та підтримка загального тонусу організму 5 грамів вранці
Відновлення після захворювань або фізичних чи психоемоційних навантажень 10 грамів у два прийоми
Обирай зручну для тебе упаковку.
Пакет Zip-Lock – 100 грамів

Можливість самому визначати розмір порції.

Вигідний варіант для тих, кому потрібно вживати більше ніж 5 грамів на день.


Порційні пакетики саше – 20 штук

Пакетик саше містить одну готову порцію 5 грамів.

Зручно брати з собою декілька порцій в поїздку, на роботу або в спортзал.


Порційні пакетики саше в дерев’яній коробці – 20 або 30 штук

Коробка багаторазового використання – замовляй додаткові пакетики саше онлайн та зберігай їх у своїй коробці на кухні або ж на роботі.

Гарний подарунковий варіант.

Повністю сертифікований в Україні.
×Повний склад «Ailavita біокомплекс» і кількість в одній порції 5 грам

НазваКількістьФункції
Незамінні амінокислоти
L-Валін290 мгНеобхідний для росту і синтезу всіх тканин, підтримує метаболічні процеси в м'язах, активізує розумову і фізичну діяльність.
L-Ізолейцин210 мгБере участь в утворенні гемоглобіну, стабілізації рівня цукру в крові. Регулює енергетичний і вуглеводний обмін.
L-Лейцин290 мгВажлива проміжна ланка в синтезі холестерину та інших стероїдів. Стимулює утворення гормону росту, відновлення кісткової, м'язової, шкірної тканини. Знижує рівень цукру в крові.
L-Лізин400 мгБере участь в синтезі антитіл, гормонів, ферментів, формуванні колагену і відновленні тканин. Сприяє засвоєнню кальцію, нормалізації азотистого обміну.
L-Метіонiн55 мгЗапобігає накопиченню жиру в печінці, має виражену антиоксидантну дію, виводить важкі метали, захищає від опромінення, забезпечує захист глютатиона, запобігаючи його розпад при перевантаженні організму токсинами.
L-Треонін155 мгПідтримує ліпотропну функцію печінки спільно з метіоніном і аспартамом, грає важливу роль в утворенні колагену і еластину, бере участь у виробництві антитіл.
L-Триптофан70 мгНеобхідний для виробництва вітаміну серотоніну - найважливішого нейромедіатора, що передає нервові імпульси. Нормалізує сон , стабілізує настрій, знижує утворення холестерину, знижує тиск, розширють кровоносні судини, бере участь в синтезі альбумінів і глобулінів, підсилює виділення гормону росту.
L-Фенілаланін70 мгСприяє поліпшенню функції підшлункової залози, печінки і щитовидної залози. Знижує ймовірність утворення каменів в нирках. Необхідний як джерело енергії для головного мозку і центральної нервової системи.
Замінні амінокислоти
L-Аланін410 мгБере участь у створенні енергетичного запасу глюкози в печінці і м'язах у вигляді глікогену. Підтримує рівень глюкози в крові.
L-Аргінін120 мгЗабеспечує позитивний вплив на серцево-судинну систему, розширює судини, запобігає появі атеросклеротичних бляшок, нормалізує артеріальний тиск. Активізує роботу вилочкової залози, беручи участь в підвищенні імунітету. Стимулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Знижує рівень холестерину. Стимулює потенцію і сперматогенез. Гальмує ріст пухлинних клітин.
L-Аспарагінова кислота260 мгПрискорює процес утворення імуноглобулінів і антитіл, нормалізує процеси збудження і гальмування в центральній нервовій системі, Підвищує детоксикаційні функції печінки, посилюючи опірність організму несприятливим факторам, а також знижує стомлюваність.
L-Гiстидин45 мгСприяє покращенню статевої функції, тому що гістамін (похідна гистидина) підсилює статеве збудження. Є найважливішим регулятором згортання крові. бере участь у метаболізмі білків, синтезі еритроцитів і лейкоцитів. надає антиоксидантний і протизапальний ефект. Підсилює секрецію соляної кислоти і пепсину в шлунку.
L-Гліцин110 мгНеобхідний для нормальної роботи печінки знижує вміст цукру в крові. перешкоджає виникненню холестеринових бляшок на стінках судин. Бере участь в нормальній діяльності центральної нервової системи, підтримці здоров'я простати. покращує кисневе харчування органів, нормалізує артеріальний тиск.
L-Глутамінова кислота775 мгНейтралізує шкідливі продукти білкового обміну: вона зв'язується з аміаком і утворює L-Глютамін. Особливо важливий цей процес в мозку, так як тканина головного мозку особливо чутлива до підвищення концентрації аміаку. Глютамінова кислота є збудливим нейротрансміттером центральній нервовій системі. Вона бере участь у підтримці м'язової маси і зменшення жирових відкладень, впливаючи на гормон росту.
L-Пролін145 мгЄ основним компонентом коллагена і сприяє його виробництву ,зміцнює суглобові з'єднання, зв'язки, серцевий м'яз. Складова частина адренокортикотропного гормону, Інсуліну та інших пептидів.
L-Серин140 мгБере участь в виробництві імуноглобулінів і антитіл. Сприяє нормалізації стану волосся, шкіри, нігтів. Необхідний для повноцінного обміну жирів і жирних кислот, зростання м'язової тканини.
L-Тирозин85 мгВступаючи в з'єднання з атомами йоду, формує активні гормони щитовидної залози, є попередником адреналіну, нейротрансміттерів, регулюючих настрій.
L-Цистеїн120 мгНеобхідний для синтезу інсуліну. Відіграє важливу роль в формуванні шкірного покрову. Виводить з організму продукти окислення, токсини, надлишки холестерину.
Вітаміни
Вітамін В1 (Тіамін)210 мкгОдин з незамінних факторів в метаболізмі жирів, білків та вуглеводів. Він нормалізує роботу нервової і серцево-судинної систем, регулює кислотність шлункового соку, рухову функцію шлунка і кишечника.
Вітамін В2 (Рибофлавін)590 мкгБере участь в утилізації жирів, білків і вуглеводов, він незамінний в процесах росту організму. Вітамін В2 регулює стан центральної і периферичної нервової системи, надає позитивний вплив на зір.
Вітамін В3 (Вітамін PP, Ніацин, нікотинова кислота)940 мкгБере участь в процесах вироблення енергії, в формуванні низки ферментів, нормалізує вуглеводний, білковий обмін, надає позитивний вплив на роботу травної, нервової систем, серця, підвищує імунітет. Вітамін В3 сприяє зниженню рівня холестерину, впливає на синтез статевих гормонів кортизону, тироксину, інсуліну. Він сприяє насиченню клітин мозку киснем, підвищенню ефективності його роботи.
Вітамін В4 (Холін)45 мгРегулює метаболізм і бере участь в передачі нервових імпульсів.
Вітамін В5 (Пантотенова кислота)1030 мкгНеобхідний при метаболізмі білків жирів і вуглеводів, регулює стан центральної і периферичної нервової системи, роботу надниркових залоз, бере участь в синтезі гемомoбіну, антитіл.
Вітамін В6 (Перидоксин)282 мкгБере участь в синтезі нуклеїнових кислот , регулює фосфорно-кальцієвий обмін , покращує функції печінки, бере участь в кровотворенні, знижує рівень цукру в крові, підсилює імунітет. Він грає важливу роль у виробленні нейрохімічних речовин, відповідальних за гарний настрій. При недостатності цього вітаміну спостерігаються розлади роботи нервової системи, депресія.
Вітамін В7 (Біотин)9,7 мкгНеобхідний для синтезу аскорбінової кислоти, травних ферментів. Він бере участь в роботі ферментних систем, сприяє підтримці здорового стану шкіри та волосся.
Вітамін В8 (Інозитол)19,5 мкгСприяє видаленню холестерину, бере участь у передачі нервових імпульсів.
Вітамін В9 (Фолієва кислота)12,4 мкгБере участь в синтезі нуклеїнових кислот, кровотворенні, запобігає вади розвитку нервової трубки у плода.
Вітамін В127,3 мкгНормалізує процеси кровотворення, роботу печінки і нервової системи, регулює обмін білків, жирів і вуглеводів.
Вітамін D1 мкгПідтримує нормальний рівень кальцію і фосфору в крові, обидва вони необхідні для росту кісток і забезпечення їх міцності.
Вітамін С (Аскорбінова кислота)17,6 мгЄ потужним антиоксидантом. Зміцнює імунну систему, прискорює процес загоєння ран, впливає на синтез ряду гормонів, peгулює процеси кровотворення. Нормалізує проникність капілярів, бере участь в синтезі білка коллагена, що необхідно для росту клітин тканин, кісток і хрящів організму, регулює обмін речовин, виводить токсини, покращує жовчовиділення, відновлює зовнішньосекреторну функцію підшлункової і щитовидної залози.
Ліпоєва кислота15 мкгБере участь в регулюванні ліпідного і вуглеводного обмінів, надає ліпотропний ефект, впливає на обмін холестерину, покращує функцію печінки надає детоксикуючу дію при отруєнні солями важких металів і при інших інтоксикаціях.
Мінерали
Кальцій75 мгБере участь в процесах збудливості нервової тканини, скоротливості м'язів, процесах згортання крові, входить до складу ядра і мембран клітин, клітинних і тканинних рідин, володіє протиалергічною та протизапальною дією,запобігає ацидозу, активує ряд ферментів і гормонів.
Фосфор35 мгЗабезпечує нормальний ріст кісткової і зубної тканин організму, підтримує їх в здоровому стані, також бере участь в синтезі білка , грає важливу роль в обміні жирів, білків та вуглеводів. Без фосфору не могуть функціювати м'язи та не відбувається розумова діяльність.
Натрій55 мгНормалізує водно-сольовий обмін , кислотно-лужний баланс. Бере участь у виробленні шлункового соку, активізації ферментів слинної і підшлункової залози, генеруванні функцій нервової і м'язової системи. Підтримує осмотичну концентрацію крові.
Калій253 мгРазом з натрієм регулює водний баланс в організмі і нормалізує ритм серця, підтримує концентрацію і фізіологічні функції магнію. Бере участь в процесі проведення нервових імпульсів і передачі їх на іннервіруючі органи. Сприяє кращій діяльності головного мозку, покращуючи постачання його киснем. Надає позитивний вплив при багатьох алергічних станах. Необхідний для здійснення скорочень скелетних м'язів. Регулює вміст солей, лугів і кислот в організмі, чим сприяє зменшенню набряків.
Магній17 мгВажливий для ефективного функціонування нервів і м'язів, і перетворення цукру крові в енергію. Підтримує здоровий стан зубів, допомагає попередити відкладення кальцію, каменів в нирках і жовчному міхурі. Нормалізує діяльність серцево-судинної і ендокринної систем організму, функції головного мозку, надає допомогу при виведенні токсинів і важких металів.
Залізо1,75 мгВідіграє важливу роль в процесі утворення гемоглобіну в крові, має властивість захищати організм від бактерій (без нього неможливе утворення імунітету), бере участь в синтезі гормонів щитовидної залози. Забезпечує роботу вітамінів групи В.
Мідь77 мкгПотрібен для перетворення заліза організму в гемолобін. Уможливлює використання амінокислоти тирозин дозволяючи їй проявляти свою дію як фактору пігментації волосся і шкіри. Бере участь в процесах росту і розмноження. Бере участь в утворенні колагену і еластину і синтезі ендорфінів - гормонів «щастя».
Хром5 мкгГрає важливу роль в життєдіяльності людини, приймає участь в ліпідному та вуглеводному обмінах, сприяє виведенню «поганого» холестерину і відповідає за переробку жирових відкладень, тим самим підтримуючи вагу в нормі. Здатність хрому заміщати йод відіграє найважливішу роль щитовидної залози, також хром незамінний для профілактики остеопорозу, зміцнюючи кісткову тканину. Стимулює процеси регенерації тканин- зберігає в генах спадкову інформацію.
Йод5 мкгАктивний учасник окислювальних процесів які безпосередньо впливають на стимулювання мозкової діяльності. Сприяє нейтралізації нестійких мікробів, тим самим зменшуючи дратівливість і стреси. Також має властивість підвищувати еластичність стінок судин.
Цинк5 мкгБере участь в формуванні кісткових тканин, волосся і шкіри. Підтримує розумову здатності людини.
Марганець65 мкгРегулює рівень глюкози в крові. Впливає на ліпідний обмін і запобігання надлишкового відкладення жиру в печінці. Сприяє зростанню з'єднувальних тканин, хрящів і кісток. Нормалізує роботу мозку і процеси в нервовій системі.
Кобальт7,5 мкгВходить до складу вітаміну В12, бере участь в синтезі ДНК і амінокислот, в розщепленні білків, жирів і вуглеводів. Активно впливає на обмінні процеси організму , особливу роль відіграє в кровотворенні - стимулює зростання і розвиток еритроцитів. Підтримує нормальну діяльність підшлункової залози і регуляцію активності адреналіну.
Молібден15 мкгСтимулює діяльність ферментів, що забезпечують синтез кислот і дихання тканин. Сприяє виведенню сечової кислоти, запобігання виникненню подагри. Бере участь в статевих функціях.
Селен7,5 мкгСприяє підвищенню імунітету і запобігає розвитку пухлин, у тому числі злоякісних, надає стимулюючу дію на обмінні процеси і репродуктивну функцію, бере участь в утворенні білків і еритроцитів, є частиною ферментів і гормонів, сприятливо впливає на стан шкірних покровів, нігтів і волосся, перешкоджає формуванню вільних радикалів.