Про компанію

«Ailavita».
Історія однієї перемоги.

Науковим надхненником нашої компанії є Олександра Андріївна Кудряшова, відомий дослідник, винахідник, спеціаліст в області харчової балансотерапії, ортомолекулярної медицини, біологічної, промислової та екологічної безпеки, академік, доктор біологічних і медичних наук.

Нова біотехнологія отримання амінокислот з дріжджів без застосування токсичних і хімічних речовин була відкрита Олександрою Кудряшовою ще в 1986 році. Вперше в світі О. Кудряшовій вдалося розробити екологічно чисту технологію добування із живої клітини в незмінному вигляді найцінніших речовин – натуральних біокоректорів. Вони адресно реагують на процеси, які відбуваються в організмі людини.

Дослідженнями Олександра Андріївна зайнялася тоді, коли дізналася про свій діагноз – онкологія. На щастя, пані Олександра не дозволила собі змиритися з цим, натомість почала шукати відповідь у природи. Їй вдалося змусити працювати на благо людини натуральні і корисні речовини, які містяться в дріжджах. О. Кудряшова своїм прикладом довела, що онкологія – не вирок.

Автор і винахідник «Ailavita» жива і здорова до цих пір! О. Кудряшова сама наполягла на тому, щоб засіб, винайдений нею більше 30 років тому і удосконалений завдяки найновітнішим технологіям, нарешті став доступним не лише для обмеженого кола людей, а й приносив користь тисячам, мільйонам громадян.

Академік О. А. Кудряшова
Дійсний член Міжнародної академії інформації при ООН, Міжнародної громадської Академії екологічної безпеки і природокористування, Нью-Йоркської академії наук. В 1999 році удостоєна звання «Видатний вчений ХХ століття в галузі біологічних наук» (Англія, Кембридж).

Наша місія.
Надати кожній людині можливість захищати та відновлювати своє здоров’я натуральним, науково доведеним способом.

Наша філософія.

Ми віримо, що в людському організмі природою закладені механізми самовідновлення.

Для включення в роботу всіх ресурсів відновлення організму потрібно отримувати повний комплекс необхідних поживних речовин.

Різноманітні захворювання викликані збоєм в природних обмінних процесах і пов’язані з неправильним харчуванням – в магазинах все більше «хімії» і все менше натуральних продуктів.

Ми віримо в профілактику захворювань через правильне харчування.

Ми віримо в науку, як засіб для пошуку природних джерел цілющої сили.

У виробництві наших продуктів ми застосовуємо наукоємні технології для екстракції поживних речовин з максимальним збереженням їх автентичної структури та корисних властивостей.

Продукти серії «Ailavita» виготовляються ТІЛЬКИ із натуральної сировини. Жодної хімії! Ми свідомо не додаємо в наші продукти смакові добавки, барвники, консерванти та будь-які інші неприродні для організму людини речовини.

Ми пропонуємо нашим покупцям лише ті продукти, які ми вживаємо самі і без побоювання даємо своїм дітям.