Як зберегти здоров'я в агресивному середовищі сучасного життя?

Ailavita вирішує це життєво важливе питання.
Ailavita БіоКальцій – це міцні кістки, нігті, зуби та волосся, а також здорова нервова система і серце.

Вирішує проблему низького засвоєння та нестачі кальцію в раціоні харчування більшості сучасних людей.

Ailavita БіоКомплекс – це міцний імунітет та енергія, чиста шкіра, правильний обмін речовин.

Відновлює дисбаланс харчових речовин, які ми неминуче втрачаємо через неправильне харчування та режим, стреси, шкідливу екологію.

Чому «Ailavita»?

Науково доведено, що в людському організмі природою закладені механізми самовідновлення. Для включення в роботу всіх ресурсів відновлення, організму потрібно отримати повний комплекс необхідних поживних речовин.

Різні захворювання викликаються збоєм в природних обмінних процесах і пов’язані з неправильним харчуванням – в магазинах все більше «хімії» і все менше натуральних продуктів.

Ми віримо в профілактику захворювань через правильне харчування. Саме тому ми розробили продукти серії «Ailavita». Вони активують природне відновлення і захист організму. Виробляються ТІЛЬКИ з натуральної сировини. Жодної хімії!

Ми пропонуємо нашим покупцям лише ті продукти, які ми вживаємо самі і без застереження та жодного сумніву даємо своїм дітям.

«Нехай ваша їжа стане ліками»
Гіппократ
Підписуйтесь
Підпишіться на список розсилки про "Ailavita", щоб отримувати інформацію про нові надходження, спеціальні пропозиції та іншу інформацію про здоров'я і харчування.