БіоКальцій, натуральний кальцій для дітей і при вагітності

Нестача кальцію – проблема для більшості сучасних людей.

За статистикою ВОЗ кожні 6-7 осіб із 10 не отримують достатньої кількості кальцію у своєму раціоні харчування, оскільки лише 20-30% кальцію засвоюється з їжі і рівень його засвоєння знижується з віком. При недостатньому надходженні кальцію з продуктами харчування, він вимивається з кісток. Ситуація ускладнюється тим, що у кальцієвому обміні є свої особливості: навіть при його дефіциті він все одно майже в такій же кількості, як і раніше, продовжує виводитися з організму – за рахунок запасів у кістках. Таким чином, нестача кальцію призводить до остеопорозу – захворювання, при якому кістки втрачають свою еластичність, стають більш крихкими і можуть легко ламатися. Також страждає волосся, нігті, всі органи і системи, в діяльності яких кальцій бере участь. З нестачею кальцію пов’язані більше 150 різноманітних захворювань.

Таким чином, достатнє вживання кальцію є необхідним у всі періоди життя. На початку – для досягнення високого піку кісткової маси, потім – для її збереження, в подальшому – для профілактики втрат. До речи, кальцій особливо інтенсивно виводиться із організму під час стресів та великих нервових навантажень. Додаткове вживання кальцію рекомендується вагітним та жінкам, що годують, спортсменам, пацієнтам для відновлення після травм кісток.

Кальцій відіграє важливу роль в організмі.

Формує здорові кістки та зуби

Кальцій є основним структурним матеріалом для формування та підтримки повноцінних зубів і кісток.
Регулює артеріальний тиск

Разом з магнієм, калієм, натрієм кальцій регулює тиск крові.
Підтримує ріст волосся та нігтів

Кальцій бере участь в біогенезі кератину, білка, з якого складається волосся та нігті.
Бере участь в роботі центральної нервової системи

Кальцій необхідний для передачі нервових імпульсів, активізуючи дію ферментів, що беруть участь у синтезі нейромедіаторів.
Регулює скорочення м’язів, в т.ч. м’язів серця

Кальцій регулює скорочення м’язів, в тому числі діє на серцевий м’яз, координуючи серцебиття.
Підтримує шлункову систему

Кальцій сприяє синтезу і активації багатьох ферментів та гормонів (спричиняє десенсибілізуючу та протизапальну дію на функцію ендокринних залоз), які беруть участь у травленні їжі, синтезі слини , жировому обміні та метаболізмі енергії.
«Ailavita БіоКальцій» – природне джерело біодоступного кальцію.

«Ailavita БіоКальцій» – це унікальна харчова добавка із гідроксиапатиту кальцію. Гідроксиапатит є основною мінеральною складовою структури кісток. Кістки бика і людини мають ідентичну мінеральну структуру і біонесумісну органічну частину (білки). Наш продукт виготовляється з екологічно чистої, сертифікованої кістки бика, де за унікальною технологією без хімічних засобів видаляється органічна частина і повністю зберігається мінеральна структура – гідроксиапатит. Організм повністю засвоює цей матеріал і миттєво використовує його для формування кісткової тканини без необхідності додаткових біохімічних реакцій. За рахунок формування кісткової тканини поповнюється запас кальцію в організмі. Перше, на що вказують наші клієнти, це покращення стану волосся і нігтів.

Ідеальна альтернатива звичайним кальцієвим домішкам.

Якщо порівняти з рештою солями кальцію, гідроксиапатит кальцію більш безпечно діє на організм. Його біодоступність в 2,5 рази вища, ніж, наприклад, у карбоната кальцію. Більш того, гідроксиапатит не подразнює шлунково-кишковий тракт, а його виведення нирками зведено до мінімуму. Це дуже важливий додатковий плюс, оскільки осідання кальцію в нирках часто викликає розвиток сечокам’яної хвороби (каміння в нирках). Крім індивідуальної непереносимості, препарати на основі гідроксиапатиту не мають протипоказань і властивих іншим кальцієвим домішкам побічних ефектів, таких, як надлишкові гази та закрепи. Наша технологія без використання хімічних реагентів, окрім всього вищевказаного, забезпечує гіпоалергенні властивості «Ailavita БіоКальція».

В світі є лише один дороговартісний аналог.

Швейцарська компанія Geistlich виготовляє кістковозамінний матеріал Bio-Oss, який широко використовують в стоматології. Цей матеріал, гідроксиапатит, виготовляється шляхом хімічного очищення від білків мінеральних компонентів кістки бика. Кінцевий продукт ідентичний з «Ailavita БіоКальцій» за біохімічними та фізичними властивостям. Тільки коштує він близько 3000 грн. за 0,5 грамів, тобто в 150 разів(!) дорожче нашого продукту. Завдяки нашій технології ми виготовляємо гідроксиапатит в якості харчової добавки за розумною ціною.

Вживайте «Ailavita БіоКальцій» з їжею.
* % від рекомендованого добового рівня споживання.
Кількість капсул Вміст кальцію %*
Дітям віком до 10 років 1 капсула на день 500 мг 60%
Дорослим та дітям стрше 10 років По 1 капсулі 2 рази на день 1000 мг 100%
Вагітним та жінкам, що годують грудьми По 1 капсулі 3 рази на день 1500 мг 100%
Повністю сертифікований в Україні продукт.
×

Кальцій в організмі людини:

1. Зуби і кістки: головна функція макроелементу – функція структурного матеріалу, створення і підтримка повноцінних зубів і кісток. В складі кісткової тканини кальцій міститься у двох формах: вільній та зв’язаній. Якщо резерви мінеральної речовини у вільній формі виснажені, кальцій добувається із кісток для підтримання його рівня в крові. Кожен рік на 20% відбувається оновлення кісток в організмі дорослої людини.

2. Скорочення м’язової тканини: кальцій сприяє впливу на скорочення м’язів і, діючи на серцевий м’яз, координує серцебиття.

3. ЦНС: необхідний для передачі нервових імпульсів, активуючи дію ферментів, які беруть участь у синтезі нейромедіаторів.

4. Серцево-судинна система: разом з магнієм, калієм, натрієм кальцій регулює тиск крові.

5. Система крові: підсилює дію вітаміну К (протромбін), який є основним фактором нормального згортання крові.

6. Клітинні мембрани: кальцій впливає на проникнення мембран, необхідний для транспортування поживних речовин та інших з’єднань крізь клітинні мембрани, а також з метою укріплення з’єднаних тканин клітин.

7. Інші функції: сприяє зміцненню імунної системи, синтезу і активізації багатьох ферментів та гормонів (спричиняє десенсибілізаційні та протизапальні дії на функцію ендокринних залоз), які беруть участь у травленні їжі, синтезі слини, жировому обміні та метаболізмі енергії.